• 20 lipca 2024

Każdy pragnie mieć piękny dom czy mieszkanie, w których będzie się przyjemnie mieszkać i gdzie można z dumą zapraszać gości. Wszystko trzeba meblować i dekorować w stylu, który odpowiada domownikom, ale biorąc pod uwagę także względy praktyczne. Płytki Cerrad spełniają zarówno pierwsze, jak i drugie zadanie - są bardzo estetyczne, ale także niezwykle wytrzymałe. Z tego względu mogą być wykorzystywane tak we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Co warto o nich wiedzieć?

Płytki Cerrad - jakie posiadają zalety?

Płytki Cerrad nie bez powodu cieszą się dużą popularnością. Przede wszystkim zainteresowani mają do wyboru naprawdę wiele wzorów, dzięki czemu mogą dopasować wygląd płytek tak do swojego gustu, jak i do potrzeb konkretnego wnętrza. Co więcej, płytki są odporne na zadrapania, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wilgoć i zmienność temperatur. Wiele z nich zostało zaprojektowanych z myślą o fanach nowoczesnych rozwiązań, a więc pasują do wnętrz współczesnych, urządzanych w stylu nowoczesnym. Coś dla siebie znajdą jednak również i ci, którzy najbardziej cenią sobie klasykę. Kupić można tak płytki ceramiczne, gresowe, jak i klinkierowe. Wszystkie produkty dostępne są też online - zgromadzone w kolekcje i dokładnie opisane. Oprócz modeli, które znakomicie sprawdzą się we wnętrzach, Cerrad posiada i takie, które będą odpowiednie na powierzchnie ulokowane na zewnątrz. To płytki antypoślizgowe, odporne na mróz oraz obciążenia. 

Płytki Cerrad - kiedy można ich użyć?

Płytki Cerrad nadają się do stosowania zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Znajdują zastosowanie tak na ścianach, jak i na podłogach wielu pomieszczeń, ale odpowiednie ich wersje sprawdzą się także na tarasie lub mogą zostać użyte do zdobienia elewacji. Oferta jest naprawdę bardzo rozbudowana, a ceny rozsądne, co decyduje o dużym zainteresowaniu marką Cerrad. Największą popularnością cieszą się kolekcje nawiązujące do natury. Warto dodać, że płytki Cerrad produkowane są z naturalnych materiałów, co czyni z nich odpowiedni produkt do nowoczesnego domu. Płytki są tak podzielone, że w ofercie można znaleźć te, które najlepiej sprawdzą się w kuchni, w łazience, w salonie, na elewacji, na tarasie i na balkonie, a nawet w ogrodzie.  

Płytki Cerrad - nowoczesne i praktyczne

Współcześni ludzie starają się dbać o naturę i ekologię - czynią to w sposób coraz bardziej zdecydowany i produkty, jakie wybierają są tego wyrazem. We wnętrzach królują nawiązania do natury, a najbardziej cenione produkty to właśnie te, które także są możliwie jak najbardziej naturalne. Płytki Cerrad nawiązują wyglądem do drewna, kamienia, betonu czy marmuru. Przy tym płytki są naprawdę trwałe, zatem posłużą przez wiele lat. Ich ponadczasowy wygląd sprawi, że będzie można je dopasować do różnych aranżacji wnętrz - można zatem swobodnie wymienić na przykład meble, a jednocześnie pozostawić płytki i uzyskać nowe, odświeżone wnętrze. Estetyka płytek jest więc ponadczasowa, a one same niezwykle praktyczne i jednocześnie piękne. Cerrad to nie bez powodu producent ceniony na całym świecie. 

Top