• 21 kwietnia 2024

Wybór zmywarki, która pasuje do Twoich potrzeb i budżetu, może być zastraszający w przypadku setek różnych modeli do wyboru. Aby to ułatwić, starannie wybraliśmy 5 najlepszych zmywarek do naczyń 2020 roku, dzięki czemu możesz być pewny swojej decyzji.

Jako najciężej pracujące urządzenie w Twoim domu, zmywarki wciąż ewoluują, przynosząc z roku na rok nowe funkcje i lepszą jakość. Jak więc wybrać najlepszą zmywarkę spośród ponad 20 marek i setek unikalnych modeli? Sprawdź 5 najlepszych modeli, które wybraliśmy z firm Bosch, Miele, Whirlpool, aby rozpocząć proces.

Bosch, lider branży, wprowadził na rynek nową linię produktów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie suszenia - AutoAir dry i CrystalDry. Te długo oczekiwane zmywarki to ekscytująca innowacja w projektowaniu zmywarek.

Wraz z naszymi klientami bacznie obserwowaliśmy wydajność tych nowych modeli Bosch w rzeczywistych warunkach. W oparciu o nasze badania nowe zmywarki Bosch są absolutnie najlepsze w swojej klasie. Dlatego też zaktualizowaliśmy nasze rankingi, korzystając z najnowszej linii produktów.

W ubiegłym roku firma Miele z powodzeniem wprowadziła na rynek europejski nową generację zmywarek 7000. W czerwcu 2020 roku te niesamowite zmywarki trafią na rynek amerykański. Ważnym elementem wprowadzenia na rynek zmywarki Gen 7000 będzie łączność Wi-Fi z aplikacjami mobilnymi, co sprawi, że codzienne ładowanie detergentu i wiele innych udogodnień stanie się częścią wprowadzenia na rynek zmywarki Gen 7000. Będziemy pierwszymi, którzy przetestują te produkty w rzeczywistych warunkach. Bądźcie więc na bieżąco z naszym dogłębnym przeglądem nowych produktów Miele's.

Najlepsza wydajność twardej wody: Zmywarka Miele G6625 SCU CLST

To prawda; Miele konsekwentnie definiuje i na nowo definiuje idealną funkcjonalność zmywania naczyń. Produkują one każdy element swojej zmywarki i obiecują 20-letnią żywotność - najdłuższą na rynku.

Tak więc, bez dalszych szczegółów, poznaj Miele G6625SCUCLST z serii EcoFlex Crystal. Charakteryzuje się najlepszą na rynku zdolnością suszenia, a także wieloma innymi zaletami.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz w tym pięknym Miele, jest cała ta wspaniała, gładka i jedwabista stal nierdzewna. Jest wszędzie - od zachwycającego wyglądu zewnętrznego po solidną wannę wewnętrzną. Choć poziom hałasu 45 dB nie jest najlepszy w swojej klasie, to jednak jest on imponująco cichy i większość ludzi nie zauważy go podczas pracy.

Podczas mycia naczyń w zmywarce Miele można spodziewać się nieskazitelnych rezultatów dzięki doskonałej technologii zmiękczania wody, która pomaga wyeliminować osad wapnia (tj. brak śladów wody). Firma Miele stosuje drogie, profesjonalne pompy, które gwarantują doskonałe rezultaty w każdym cyklu roboczym. Pompy Miele Crystal Series G6625SCUCLST można zaufać drogim porcelanowym kieliszkom do wina.

A co z tą najlepszą na świecie wydajnością suszenia? To zasługa prawdziwego systemu osuszania kondensacyjnego, który za każdym razem zapewnia doskonałe osuszanie. Korzystasz również z takich funkcji, jak SensorDry, system drzwi AutoOpen oraz opcja szybkiego zmywania i zmywania automatycznego, które zapewniają elastyczne i wygodne cykle.

Tacka na sztućce 3D+ (tj. trzecia półka Miele na srebrne naczynia - żargonowe wyjaśnienie bustera), która sprawia, że wnętrze zmywarki jest w pełni elastyczne i dostosowane do Twoich naczyń i potrzeb. A dzięki zintegrowanemu zmiękczaczowi wody, Miele zapewnia długotrwałą ochronę naczyń.

Najlepsza zmywarka High-End Dishwasher: Bosch Seria 800 SHPM88Z75N

Linia 800 firmy Bosch jest ich najbardziej znaną linią i nie jest to żadna niespodzianka. Linia 800 ma wspaniałe cechy Bosch o eleganckim wzornictwie, a SHPM88Z75N zasługuje na każdy grosz. Zmywarka Bosch z serii 800 jest teraz wyposażona w technologię Crystal Dry, która pozwala na suszenie wymagających przedmiotów bez ich roztopienia.

Seria ta szczyci się eleganckim, kieszonkowym uchwytem i nowoczesnym dotykowym panelem sterowania, które dodadzą Twojej kuchni opływowej estetyki. Wanna ze stali nierdzewnej oferuje większą trwałość i łatwość czyszczenia niż modele z wannami z tworzywa sztucznego. Korzyści w zakresie poziomu hałasu 39 dB są jednymi z najlepszych na rynku. W rzeczywistości bardzo niewiele z nich może pokonać poziom hałasu 38 dB. Domy, w których kuchnia łączy się z głównym pomieszczeniem mieszkalnym, skorzystają na tym, że zmywarka będzie tak cicha.

Kolejną kluczową cechą tego urządzenia jest 3-cia półka w kształcie litery V, zwana MyWay Rack. Ten specjalny 3. regał oferuje elastyczność załadunku. W kształcie litery V obsługuje ramekiny, miski na płatki zbożowe, miarki, kadzie i wiele innych, a jednocześnie zapewnia dodatkową przestrzeń na wyższe produkty w bocznej części środkowego regału.

Dzięki 6 cyklom zmywania i 6 opcjom, które oferują wszechstronność dla różnych potrzeb zmywania naczyń, zmywarka Sensor Wash + Speed60 to jednogodzinny cykl zmywania, który może wykryć i określić, który cykl jest potrzebny. Ta funkcja jest idealna dla rodzin w podróży, które potrzebują szybkich cykli zmywania, aby dostosować się do swoich potrzeb.

Best Budget Dishwasher: Whirlpool WDT710PAHZ

Zmywarka do naczyń Whirlpool jest często uważana za króla jakości i budżetu, a WDT710PAHZ nie bez powodu jest popularna. Oferuje ona wiele wspaniałych funkcji z ceną, która podczas sezonowych promocji spada do niskich 500 dolarów. Skuteczność czyszczenia i suszenia otrzymuje jedne z najwyższych ocen wśród konsumentów. W międzyczasie, Whirlpool może obniżyć swoją cenę dzięki funkcjom projektowym, w tym plastikowej wannie (stal nierdzewna jest bardziej pożądanym materiałem) i poziomowi hałasu 51 dB, który nie jest ultra cichy, ale jest akceptowalny w większości domów.

W tym czasie możesz korzystać z 5 cykli zmywania i 5 opcji pozwalających pokryć każdy rodzaj zabrudzenia, a także z funkcji zmywania sensorycznego i 1-godzinnego, które pomogą Ci uzyskać dokładnie taki rodzaj zmywania, jaki potrzebujesz, bez względu na wszystko. Dostępny jest również górny stelaż o regulowanej wysokości, który zapewnia większą elastyczność, oraz połączony system suszenia na sucho, wykorzystujący zarówno element grzewczy, jak i wentylator, który ułatwia suszenie. Ukryte elementy sterujące zmywarki nadają jej elegancki, kosztowny wygląd, a system Whirlpool zapewnia wysoką niezawodność i niskie koszty utrzymania. Części zamienne i serwis są na ogół bardzo łatwe do zlokalizowania.

Top