• 18 czerwca 2024

Jeśli robiłeś ostatnio jakieś zakupy na lodówkę, prawdopodobnie zauważyłeś coś o markach lodówek - jest ich bardzo dużo. Która marka jest najbardziej niezawodna? Czy dadzą Ci one stałą wydajność, z roku na rok i z roku na rok? A co z funkcjami - czy nie przegapisz nowoczesnych udogodnień, jeśli wybierzesz jedną markę lodówek zamiast drugiej?

To właśnie tam wchodzimy. Zestawiliśmy tę listę "best of" z niektórymi z naszych ulubionych marek. Porozmawiamy o tym, co je wyróżnia, a także dlaczego warto rozważyć zakup jednego z ich modeli lodówek. Nie jest to wyczerpująca lista, ale stanowi doskonały punkt wyjścia do wyszukiwania lodówek.

Chłodziarki Samsung

Mówiąc o inteligentnych lodówkach, Samsung może po prostu rościć sobie prawo do tytułu najmądrzejszych lodówek na rynku. Nic dziwnego, że marka, która wyrobiła sobie markę w smartfonach i innych urządzeniach high-tech, tak skutecznie zintegrowała technologię ze swoimi lodówkami, ale nie martw się - to nie są tylko hiperłączące się sztuczki. Lodówka Samsung ma również trwałość, stylowy wygląd i pojemność, aby dobrze służyć jako niezawodny konik roboczy w centrum kuchni.

Lodówki Samsung są dostępne w wersji z drzwiami francuskimi oraz w stylu side-by-side. Zazwyczaj każdy model jest dostępny zarówno w konfiguracji z przeciwną głębokością, jak i standardowej głębokości.

Najlepsze cechy
Lodówki Samsung są w absolutnej czołówce tego, co urządzenie jest w stanie zrobić, w tym masywne wbudowane ekrany dotykowe (a.k.a. Family Hub), które naprawdę działają jako centralny element systemu inteligentnego domu. Samsung sprawia, że najlepsze licznik głębokości lodówki na rynku dzisiaj z stylu od modeli 3-drzwiowych do różnych 4-drzwiowych wzorów.

Z lodówki Samsung Family Hub, można dowiedzieć się, co jest w lodówce bez otwierania go, kontrolować bezpieczeństwo w domu, zamawiać żywność, przechowywać i udostępniać zdjęcia, szukać przepisów i wiele, wiele więcej. Umieść to wszystko w trwałym, niezawodnym opakowaniu, a otrzymasz markę lodówki, która wie, jak dać ludziom to, czego chcą.

Dlaczego warto kupić
Jeśli nie możesz znieść, że masz coś mniej niż absolutny najnowszą technologię, Samsung jest wyborem dla Ciebie. To powiedziawszy, Samsung skąpi innych niezwykle ważnych aspektów lodówki - inteligentna konstrukcja, doskonała pojemność przechowywania, trwała konstrukcja i niezawodne działanie, na które można liczyć przez lata.

Sukces jest dla Samsunga kosztowny
W ciągu ostatnich 10 lat, począwszy od zera, Samsung stał się najlepiej sprzedającą się marką w branży AGD. Ten szybki sukces przyszedł w cenie, jak normalne problemy z usługami postrzegane wśród wielu marek skoncentrowanych pod jedną marką. Na przykład, niektóre modele doświadczyły rozległego oblodzenia w module dystrybutora powodując luz klienta. Dobrą wiadomością jest to, że Samsung stoi za swoimi produktami i oferuje doskonałą gwarancję fabryczną.

Lodówka LG Lodówka

Być może lodówki LG nie są jedną z najstarszych marek, ale firma przebyła już długą drogę, aby wyprodukować jedne z najsmuklejszych, najnowocześniejszych lodówek na rynku. Na przykład, drzwi w konstrukcji drzwi, które pojawiły się w wielu lodówkach, zostały skomercjalizowane przez LG, a wkrótce potem skopiowane przez Samsung i GE.

Jeśli wypróbowaliście Państwo inne urządzenia LG i jesteście zadowoleni, to może warto zastanowić się nad lodówką LG. LG oferuje pełne style wzornictwa od francuskich drzwi, side-by-side, górnej zamrażarki, po dolne lodówki z zamrażalnikiem. Większość katalogów LG zawiera modele z drzwiami wejściowymi i głębokością lady, jak również lodówki o zwykłej głębokości. Nasz ulubiony styl LG to lodówki z drzwiami francuskimi. Istnieje wiele stylów do wyboru, aby dopasować je dokładnie do Twoich unikalnych preferencji. Jeśli wypróbowaliście Państwo inne urządzenia LG i jesteście zadowoleni, to lodówka LG może być warta rozważenia. LG oferuje pełną gamę stylów, od lodówek z drzwiami wejściowymi, z górną zamrażarką, po lodówki z dolną zamrażarką. Większość katalogów LG zawiera modele z drzwiami wejściowymi i głębokością lady, jak również lodówki o zwykłej głębokości. Nasz ulubiony styl LG to lodówki z drzwiami francuskimi. Istnieje wiele stylów do wyboru, aby dopasować je dokładnie do Twoich unikalnych preferencji.

Najlepsze cechy
Chłodziarki LG mają imponujący rekord niezawodności i efektywności energetycznej. InstaView to wspaniała cecha, dzięki której można delikatnie zapukać do ciemnoszklanych drzwi lodówek, aby oświetlić wnętrze.

GE Lodówka

GE jest jedną z największych i najbardziej uznanych marek urządzeń na rynku, ale czy jakość ich lodówek odpowiada ich reputacji? W rzeczywistości, tak - lodówka GE jest niezawodna, dobrze zaprojektowana i wykorzystuje innowacyjną technologię, aby dbać o jedzenie i sprawić, że doświadczenie w kuchni będzie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

GE jest również firmą macierzystą dla lodówek marki Profile i Cafe. GE Profile i Cafe to linia wysokiej klasy lodówek, które wprowadzą do Twojej kuchni światowej klasy luksus, nadal w przystępnej cenie.

Najlepsze cechy
Jedną z najlepszych cech zakupów z GE jest sam wybór, który mają do zaoferowania, oferując wszystko, począwszy od podstawowych modeli dla klientów budżetowych po najwyższej klasy lodówki z serii Cafe. Naszą ulubioną cechą jest gorąca woda, a nawet dozownik kawy Keurig, który można znaleźć w lodówkach z serii Profile i Cafe.

Top