• 20 lipca 2024

Każdy ma swoje powody, aby znaleźć czyjąś lokalizację według numeru telefonu komórkowego. Dla rodziców mogą oni chcieć poznać przybliżoną lokalizację swoich dzieci, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Dla małżeństw, które podejrzewają przypadek zdrady, śledzenie lokalizacji współmałżonka daje im spokój ducha i zdrowy rozsądek.

Od czasu do czasu, niektórzy pracodawcy mogą chcieć skorzystać z tej metody, aby sprawdzić, czy ich pracownicy wykonują swoją pracę w terenie. Ale bez względu na cel, dzisiejsza generacja zaawansowanych technologii cyfrowych daje możliwość i elastyczność w lokalizowaniu swoich bliskich współpracowników na wiele sposobów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to działa, upewnij się, że masz gotowy sprzęt. Te skuteczne metody dowodzą, że znalezienie czyjejś lokalizacji po numerze telefonu komórkowego nie jest tak trudne, jak się wydaje.

Czy można znaleźć czyjąś lokalizację za pomocą numeru telefonu komórkowego?
Wierz lub nie, istnieje wiele bezpłatnych usług wyszukiwania numerów dostępnych w Internecie, a nawet w Apps Store. Ale czy to naprawdę działa? Niektórzy twierdzą, że jest to pomocne, jednak niektórzy mogą być po prostu oszustwem.

Ale jeśli uważasz, że śledzenie ich za pomocą losowej strony internetowej, która pojawia się w Twojej wyszukiwarce, może dać Ci dokładny wynik, myślisz inaczej. Chociaż czasami możesz naprawdę dostać to, co chciałeś, nie polecamy. Niektóre z tych złośliwych stron mogą być dość oszukańcze i w końcu narażasz swoje dane osobowe w Internecie.

Najlepszy sposób na odnalezienie numeru, spróbuj skorzystać z niezawodnej aplikacji i stron internetowych innych firm. A ponieważ jest ich wiele, filtrowaliśmy jedne z najbardziej efektywnych i niezawodnych narzędzi do śledzenia numerów telefonów. Dzięki temu można w zwięzły sposób zlokalizować numer telefonu komórkowego.

Uczciwe ostrzeżenie: Zanim przejdziemy do następnej sekcji, możesz potrzebować nowego, taniego smartfona, aby zmaksymalizować ustawienia lokalizacji.

Metody Śledzenie czyjejś lokalizacji
Istnieje kilka skutecznych metod na znalezienie czyjejś lokalizacji według numeru telefonu komórkowego. Możesz zainstalować oprogramowanie śledzące numery telefonów lub aplikację na swoim urządzeniu, skorzystać z wyszukiwarki CNAM lub przeszukać wyszukiwarkę Google lub serwisy społecznościowe. Ale omówmy je szczegółowo.

1. Narzędzia i aplikacje lokalizatora telefonów

Najprostszym sposobem jest użycie oprogramowania śledzącego na komputerze lub zainstalowanie aplikacji na urządzeniach przenośnych. Nie tylko jest ono dostępne i wygodne, ale niektóre z tych narzędzi są również faktycznie bezpłatne.

Znajdź moje urządzenie dla systemu Android

"Find my Device" pozwala na zdalne śledzenie telefonu. Jest to element Google Play Protect, który ma na celu zabezpieczenie telefonu przed złośliwymi aplikacjami i nieautoryzowanym dostępem. Jednak działa on tylko na Android 4.0 Ice Cream Sandwich lub później.

Kroki do pobrania aplikacji:

 • Udaj się do Google Play Store i wyszukaj 'Find My Device'.
 • Dotknij pierwszego wyniku wyszukiwania i zainstaluj go.
 • Po zainstalowaniu zaloguj się, aby znaleźć moje urządzenie przy użyciu konta Google, z którym chcesz korzystać z usługi.
 • Nadaj lokalizacji dostęp do aplikacji. Upewnij się, że telefon jest połączony z internetem.
 • Wreszcie, możesz teraz śledzić swój telefon i korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak blokowanie i usuwanie danych telefonu na odległość.

Znajdź Mój iPhone dla systemu iOS

Funkcja Znajdź mój iPhone działa dokładnie tak samo, jak funkcja Znajdź moje urządzenie. Zamiast pracować na systemie Android, działa idealnie dla użytkowników iPhone'a. Możesz śledzić lokalizację telefonu, a nawet blokować i usuwać jego dane, o ile jest on podłączony do Internetu.

Jedyną różnicą jest to, że funkcja Znajdź mój iPhone jest już wbudowana w iOS, więc nie musisz pobierać jej z App Store.

Kroki do aktywacji aplikacji:

 • Przejdź do ustawień.
 • Stuknij swoje imię i nazwisko oraz identyfikator Apple ID u góry.
 • Stuknij w iCloud.
 • Wybierz opcję Znajdź mój iPhone i przełącz, aby go włączyć.

Możesz teraz śledzić swój telefon w Internecie za pośrednictwem witryny iCloud.com lub logując się do swojego identyfikatora iCloud z dowolnego telefonu iPhone, iPada lub iPoda Touch.

Download The Spyera App

Jak sama nazwa wskazuje, Spyera jest aplikacją szpiegowską, a także urządzeniem śledzącym numer telefonu, które pomaga w śledzeniu czyjejś lokalizacji za pomocą numeru telefonu komórkowego. Pomaga ona w zdalnym monitorowaniu aktywności telefonicznej ludzi lub zabezpieczaniu urządzeń dzieci przed szkodliwą działalnością w sieci. Jest on również kompatybilny z systemami Android, iPhone, iPad, Windows PC i Mac OS.

Jak używać Spyera:

 • Zakupić licencję na aplikację z jej oficjalnej strony internetowej.
 • Zainstaluj aplikację na telefonie docelowym.
 • Otwórz panel internetowy Spyera i śledź lokalizację celu.

Spyera używa GPS w urządzeniu docelowym i wysyła go do Twojego panelu webowego, aby uzyskać dostęp do danych. Jeśli urządzenie docelowe nie ma systemu GPS, aplikacja skorzysta z połączenia Wi-Fi w celu uzyskania informacji i wyśle je do panelu sieciowego.

Przeczytaj także: Geolokalizacja telefonu – wyświetlanie lokalizacji urządzenia lub telefonu komórkowego

Top