• 20 lipca 2024

Slipknot ogłosił, że ich Slipknot No. 9 Iowa Whiskey Reserve powróci do sprzedaży online w tym tygodniu.

Duch, który niedawno został uhonorowany przez Forbesa nagrodą Best Celebrity Whiskey 2019, będzie dostępny dla amerykańskich fanów od jutra (17 kwietnia), a przedsprzedaż będzie dostępna na RoselleParkWines.com.

Kropla została ogłoszona po raz pierwszy w zeszłym roku, po tym jak zespół połączył siły z Cedar Ridge Distillery, które mają siedzibę w rodzinnej Iowa.

Na początku tego roku zespół wyruszył w drogę również dla fanów z Wielkiej Brytanii, a członkowie zespołu podpisali go na londyńskim Camden Market przed wyprzedanymi koncertami w The O2 Arena.

"Wiele z tego, co robimy, to wyzwanie. Z prawami wokół alkoholu w Ameryce i prawami wokół alkoholu tutaj, to są dwa różne światy. Wyzwanie polega na tym, aby wyprodukować alkohol w Iowa z naszej kukurydzy i dostarczyć go tutaj. O to właśnie chodzi. Żadne kultury nie powinny być od siebie oddzielone. Lubimy przynosić cokolwiek i wszystko, czym jesteśmy dla naszych ludzi", powiedzieli NME o whiskey.

W zeszłym tygodniu Slipknot udostępnił w sieci pełny zestaw nagłówków do pobrania z 2019 roku.

Jest to najnowszy upload ze strony internetowej zespołu Knotfest, który w ostatnich dniach udostępnił sety z Lamb Of God i Megadeth.

Slipknot niedawno podzielił się również materiałem z ich intymnego koncertu w legendarnym londyńskim Maida Vale Studios dla BBC, z sześcioma utworami na planie BBC Radio 1 Rock Show.

Nowy dokument o Slipknocie, Slipknot Zdemaskowany: All Out LifeW zeszłym miesiącu wyemitowano go na antenie BBC Four, gdzie znalazły się nowe wywiady i materiały na żywo z koncertu Maida Vale.

Wokalista zespołu Corey Taylor ogłosił również, że pracuje nad nowym projektem pobocznym z żoną Alicją.

Top